Žvėrynas: aukso vertės lūšna

Pastaruosius kelis mėnesius keliavome per Vilniaus lūšnynus, domėdamiesi, ar pilietis, turintis kišenėje keliolika tūkstančių eurų, galėtų įsigyti nekilnojamo turto ir savo (ar meistrų) rankomis paversti jį padoresniu lizdeliu.

Su Vilniaus lūšnynų gidu galite susipažinti ČIA ir ČIA. O šį kartą – žvilgsnis į nekaip atrodantį Žvėryno medinuką, kuriame e-varžytinių sistemoje pasiūlyti būstai pakilo į itin solidžias finansines aukštumas.

Dvieju butų, esančių Sėlių gatvės 35 numeriu pažymėtame medinuke (statytas 1940 metais ir nuo 2014-ųjų pripažintas avariniu), rugsėjo mėnesį aukcioną paskelbusiai „Vilniaus vystymo kompanijai” pavyko pradinę kainą pakelti itin solidžiai.

butas brangesnis mix

Buto, parduoto, už 56 tūkst. eurų, interjeras. Foto: evarzytynes.lt

Štai dviejų kambarių, 32.57 kv.m. butas pirmame aukšte buvo pasiūlytas aukciono dalyviams už pradinę 31 400 eurų kainą. Įdomu, kad atsirado pirkėjas, pasiryžęs sumokėti 56 tūkst. eurų. Tame pačiame name kaimyninis 13.54 kv.m. ploto butas (mansardiniame antrame aukšte) su jam priskirtomis 4.27 kv.m. ploto bendro naudojimo patalpomis buvo pasiūlytas įsigyti už pradinę 16 tūkst. eurų sumą, o parduotas už 56 tūkst. eurų.

butas pigesnis

Mažesniojo buto interjeras. Foto: evarzytynes.lt

112 tūkst. eurų – už 46 kvadratinius metrus apšiurusiame medinuke – išties nemažai, atsižvelgiant, kad į prikėlimą naujam gyvenimui teks dar nemažai investuoti. Tiesa, šių butų vyšnia ant pyrago – beveik aro dydžio žemės sklypas, mat pažymima, kad šių butų eksplotavimui „Vilniaus vystymo kompanijai” yra sudariusi valstybinės žemės nuomos sutartį. Taip pat pažymima, kad pardavėjas neprisiima jokių įsipareigojimų ir rizikos, kad su pirkėju bus sudaryta nauja valstybinės žemės nuomos sutartis kokiomis nors konkrečiomis pirkėjo pageidaujamomis sąlygomis.

zverynas namas1

 Kaip atrodys Sėlių g.35 ateityje? Foto: evarzytynes.lt