Karoliniškių „Saturnas” išsiparduoda

Liūdnojo likimo Karoliniškių „Saturnas”, savo laiku sėkmingai konkuravęs su kitais rajono sovietinių laikų reliktais – buitinio aptarnavimo kompleksais „Merkurijumi”, „Vaivorykšte” bei „Kometa”, išsiparduoda. 

Šiandien iš buvusios „Saturno”, pastatyto 1978 metais, didybės likę tik likučiai – svarbiausio traukos taško - veikiančio prekybos centro čia, priešingai nei „Kometoje” ar „Vaivorykštėje”, nebėra jau senokai. Nors savo laiku gana pompastiškai buvo atidarinėjamos „Rimi”, o vėliau „Iki” parduotuvės, tačiau ir viena, ir kita tyliai užsidarė, pirkėjų srautai išsisklaidė po kitus prekybos centrus, kurių kilometro atstumu tikrai netrūksta. O „Saturnas” liko pamažu merdėti, nors štai balandžio mėnesį rašėme, jog buvo užfiksuotas šioks toks judesys – užsimota dalį patalpų rekonstruoti. Nuo to laiko – tyla. Tik tiek, kad per tuos kelis mėnesius užsidarė ir čia gana ilgai veikusi kukli picerija. 

Tačiau po tam tikros pertraukos „Saturnas” vėl priminė apie save, kuomet evarzytynes.lt puslapyje pasirodė informacija apie parduodama buvusį „Saturno” knygyną. Tiesa, kad savo laiku čia buvo knygynas, matyt, prisimena tik rajono veteranai. Jau eilę metų buvęs knygynas žinomas kaip dar vienas naudotų drabužių taškas „Humanos” žemėlapyje. Bet ir jis gali išnykti, jei atsiras nauji investuotojai, turintys savo minčių, kuo g būtų galima paversti knygyną/naudotų drabužių parduotuvę.

saturnas

 „Saturno” knygynas jau senokai tapo naudotų drabužių oaze. Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt

Nurodoma objekto, kurio plotas – beveik 284 kv.m. (pirmas aukštas ir rūsys), pradinė kaina – 188 tūkstančiai eurų.