Į Tarandę ateina „Lidl”?

Savivaldybės puslapyje paskelbti intriguojantys projektiniai pasiūlymai, kurie atskleidžia, kad netoli kultinės Tarandės žuvų rūkyklos atsiras dar vienas traukos centras – prekybos centras. Ir pagal kai kuriuos parametrus ir charakteringas vizualizacijas galima numanyti, kad tai bus sparčiai į populiarumo aukštumas besiveržiantis „Lidl”. 

Projektiniuose siūlymuose rašoma, kad 43 arų sklype numatoma statyti 2455 kv.m. bendro ploto prekybos paskirties statinį. Prekybos salės dydis – 1350 kv.m. Tad nors projekto statytoju nurodomas privatus asmuo, pagal šiuos prekybos centro „Lidl” parduotuvėms būdingus parametrus bei paviešintas vizualizacijas galima spėti, kad šio tinklo parduotuvė ir kursis Tarandėje. 

 

Siūlymuose pabrėžiama, kad pastato ir automobilių stovėjimo aikštelės (numatoma, kad joje vienu metu tilps 119 automobilių) statybos zonoje esančius menkaverčius medžius ir želdynus numatoma šalinti, o kertami želdynai bus kompensuojami įstatymų nustatyta tvarka. 

tarande2

Būsimosios parduotuvės vietą. Vizualizacija.

Įėjimas į prekybos paskirties pastatą projektuojamas pietrytiniame kampe, iš Tarandės ir Ukmergės g. pusės. Įėjimas ir išėjimas (parduotuvė) į tambūrą (iš jo numatomas taros susirinkimas) per automatiškai slankiojančias duris. Iš tambūro patenkama į prekybos salę. Šalia prekybos salės numatoma kepykla, darbuotojų persirengimo bei sandėliavimo ir kitos pagalbinės patalpos.

tarande3

Būsimoji parduotuvė Tarandėje. Vizualizacija.