Vilniaus futbolo reikalų imasi Vyriausybė

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis pavedė Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai išnagrinėti futbolo sporto plėtrai reikalingos infrastruktūros poreikį Vilniuje ir iki 2020 m. gegužės 26 d. pateikti Vyriausybės kanceliarijai galimas jos vystymo alternatyvas.

Tai padaryta atsižvelgiant į tai, kad Viešųjų pirkimų tarnyba įpareigojo nutraukti Nacionalinio stadiono koncesijos konkursą, ir į priimtą Vilniaus apygardos administracinio teismo sprendimą.

„Kaip jau sakėme ne kartą, Vyriausybės nutarimas dėl įsipareigojimo dalyvauti projekte niekada nebuvo keičiamas. Nesikeitė tiek Vyriausybės pozicija, tiek finansinių įsipareigojimų dalis. Todėl Vyriausybė imasi iniciatyvos plėtoti futbolo sporto infrastruktūrą sostinėje“, – pranešime žiniasklaidai cituojamas Vyriausybės kanclerio pirmasis pavaduotojas Lukas Savickas.

 

Vicekancleris pabrėžia, kad Vyriausybė nuosekliai laikėsi ir laikosi savo pažadų bei įsipareigojimų dėl Šeškinės daugiafunkcio komplekso, vadinamojo nacionalinio stadiono, projekto.

Ką tai galėtų reikšti? Galbūt Vidaus reikalų minsterijai priklausantis Kalnų parko stadionas pakeistų šeimininkus, būtų rekonstruotas ir galų gale taptų jaukia futbolo oaze tiek futbolo mėgėjams, tiek profesionalams?

2

Kalnų parko stadionas. Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt

1

Kalnų parko stadiono tribūna. Foto: Julius Baliutavičius.

O Žvėryno stadionas, priklausęs Lietuvos edukologijos universitetui? Žinoma, galima beveik neabejoti, jog NT vystytojai labai norėtų čia išauginti prestižinio būsto kvartaliuką, tačiau mūsų kuklia nuomone, investavus ne tokias jau ir milžiniškas lėšas, galėtume turėti Žvėryno futbolo oazę.

3

 Žvėryno stadionas. Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt