Vakaras prie „Kempinski”: CR7 belaukiant

Ilgai lauktas Cristiano Ronaldo ir Portugalijos futbolo rinktinės vizitas Lietuvoje vėl priminė: žvaigždžių kultas čia dar gyvas.

Jau senokai autografų medžiotojai ir šiaip mėgėjai pasmalsauti prisimena tokį sujudimą, kokį sukėlė atletiškasis vienas geriausių ir brangiausių pasaulio futbolininkų, tapęs kur kas daugiau nei odinio kamuolio meistru – tikra popkultūros ikona.

Keli šimtai asmeninių CR7 fanų, būrys smalsuolių ir nemaža sauja fotografų bei operatorių pirmadienio popietę buvo apgulę „Grand Hotel Kempinski” - kai kuriems iš jų pavyko sumedžioti taip trokštamą autografą ar net pasidaryti asmenukę. Visas džiaugsmas truko kelias minutes, kol Cristiano Ronaldo įsėdo į komandos autobusą ir pajudėjo LFF stadiono link. O kantriausieji, bet taip ir negavusieji autografo, liko laukti.

 MG 4214

CR7 belaukiant. Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt

 

Apie devintą valandą vakaro prie viešbučio vyko nuotaikingas vakarėlis: panašu, kad 30-40 žmonių būrelis vargu ar jau tikėjosi sulaukti dangiškosios malonės – jog pro duris išlįs po vakarinį Vilnių pasižvalgyti norinti Portugalijos rinktinės ir Turino „Juventus” superžvaigždė. Pro duris išeidavo tai vienas, tai kitas portugalų delegacijos narys, tačiau odinio kamuolio meistrai nesirodė. Bet būreliui vilnečių, išskyrus galbūt kelis užkietėjusius vyresnio amžaus autografų kolekcionierius, nuotaikos tai nesugadino: jaunimėlis ir ne tik jis smalsiai dairėsi pro viešbučio langus: galbūt pavyks išvysti jį ten, viešbučio foje?

28 metų vyrukas, pralaukęs prie viešbučio penkias valandas, tikino, kad per visus keturiolika metų, kai jis aktyviai domisi futbolu ir serga už Madrido „Real”, tokios apgulties ir tokio susidomėjimo Lietuvoje viešinčiomis futbolo žvaigždėmis nebuvo. „Atsimenu, 2011 metais Kaune ispanai žaidė su lietuviais. Ispanai 2010-aisiais buvo tapę pasaulio čempionais, tačiau oro uoste be problemų galėjai susirinkti visų žaidėjus parašus”, - sakė vyrukas, patikinęs, jog nors Cristiano Ronaldo ir paliko Madrido „Real”, jis vis tiek serga už jį. Atkakliai penkias valandas savo numylėtinio prie viešbučio laukęs pašnekovas apgalestavo, kad tuo metu, kai jo favoritas vyko į treniruotę, prasibrauti prie portugalo nepavyko. „Stovi viename kampe, o jis parašus dalina kitame”, - atsiduso vyrukas, patikinęs, kad savo laimę pabandysantis dar ir antradienį, rungtynių dieną.

 MG 4234

CR7 belaukiant. Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt

Apie pusę dešimtos vakaro CR7 fanų būrelis jau buvo gerokai sumažėjęs, bet šiltas rugsėjo vakaras atkakliausius dar laikė prispaudęs prie viešbučio langų.

CR7 belaukiant. Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt

 MG 4175

 MG 4191

  MG 4207

 MG 4217

 MG 4222

 MG 4229

 MG 4232

 MG 4235