Kažkas įdomesnio: Jūsų laukia 70 sostinės pastatų-įdomybių

Tie miesto gyventojai ir svečiai, kurių iš Vilniaus neišginė geras oras, šį savaitgalį (balandžio 27-28 dienomis) turi pukią progą susipažinti su sostinės architektūra jau tradiciniame tampančiame atviros architektūros savaitgalyje „Open House Vilnius“. 

Jis Vilniuje organizuojamas nuo 2015 m. Renginio tikslas – sukurti galimybę kiekvienam domėtis architektūra ir ją pažinti. Savaitgalio metu duris atveria Vilniaus pastatai, pasižymintys architektūros kokybe, svarba miestui ir bendruomenėms. Pastatuose programoje nurodytu laiku vyksta ekskursijos, jas veda gidai-savanoriai, pastatų architektai bei jų „gyventojai”.

„Open House Vilnius“ organizuoja savanoriška, nevyriausybinė, ne pelno siekianti viešoji įstaiga „Architektūros fondas“. 

Iš viso smalsuoliams siūloma iš arčiau susipažinti su septyniasdešimčia objektų, tarp kurių – Santuokų rūmai, televizijos bokštas, Vilniaus koncertų ir sporto rūmai, Lietuvos rašytojų sąjungą ir daugybė kitų. Pilną sąrašą rasite ČIA

sportrumis

Vilniaus koncertų ir sporto rūmai. Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt

Tiesa, į dalį objektų pateks tik tie, kurie iš anksto užsiregistravo ir laimėjo loterijoje. Tačiau jų nėra daug – iš viso dvylika objektų, kurių sąrašą rasite ČIA.