Kalvarijų gatvėje, troleibuse, sulaikytas kišenvagis

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos 2-ojo skyriaus pareigūnams su įkalčiais įkliuvo neseniai iš įkalinimo įstaigos išleistas gerai žinomas kišenvagis (gimęs 1981 m.).

Trisdešimt septynerių metų ne kartą Lietuvoje ir užsienyje teistas kišenvagis atsidūrė areštinėje.

vagis

Sulaikytas kišenvagis. Foto: Lietuvos policija.

Kovo 27 d. apie 13 val. sostinės Kalvarijų g., viešajame transporte kriminalistai pastebėjo jiems gerai žinomą ne kartą teistą kišenvagį. Šis vyras įlipo į troleibusą paskui jauną merginą ir iškart įkišo ranką į pastarosios striukės kišenę, ištraukė mobiliojo ryšio telefoną, įsidėjo sau į kišenę ir lyg niekur nieko atsisėdo troleibuse tęsti kelionės. Kriminalistai, įsitikinę, jog kišenvagis tikrai pavogė mobiliojo ryšio telefoną, nedelsdami jį sulaikė. Kišenvagis uždarytas į areštinę. Šiandien bus sprendžiamas klausimas dėl griežčiausios kardomosios priemonės – suėmimo jam skyrimo.

Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai turi pagrindo manyti, kad šis vyras yra padaręs ir daugiau panašaus pobūdžio nusikaltimų, todėl prašo piliečių, nukentėjusių nuo šio įtariamojo ar turinčių kitokios informacijos apie jo nusikalstamą veiklą, kreiptis tel. (8 5) 271 6053, (8 5) 271 6132 arba paskambinti bendruoju pagalbos telefonu 112.

Pareigūnai atkreipia dėmesį, kad visuomeniniame transporte, turgavietėse, prekybos centruose ar kitose masinėse susibūrimo vietose būtina atsakingai saugoti savo turtą – pinigines, mobiliuosius telefonus ar kitus vertingus daiktus stengtis laikyti vidinėse rūbų kišenėse ar užsegtose rankinėse, rankines, kuprines laikyti ne už nugaros, o priešais save, atsiskaitant nedemonstruoti aplinkiniams piniginės turinio, o pastebėjus šalia savęs įtartiną asmenį, demonstratyviai atkreipti jo dėmesį, kad jūs jį matote ir stebite.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato inf.