Šakės šiukšlėms: mieste siaučia švaros terminatorius

„RAVO“ Vilniuje - jau savaitė. Šis automobilis į save pajėgus susiurbti absoliučiai viską – purvą, išsibarsčiusią skaldą, stiklo butelius, išsiliejusius įvairaus pavidalo skysčius.

„Po techninės dalies mokymų, vyko praktiniai - šlavimo mašina dirbti kelis „VSA Vilnius“ operatorius apmokėme gatvėse. Buvo malonu pabendrauti – darbuotojai  labai motyvuoti, draugiški. Tokius labai vertiname savo šalyje. Pastebėjome vieną dalyką, kas labiausiai krito į akis – tai labai daug takų Vilniuje, kuriuos būtina remontuoti, nes tai akivaizdi vizualinė tarša, be to,  gerokai dažniau sugenda technika. Mes pas save, Olandijoje,  užsiimame ne tik teritorijų priežiūra, bet ir jų remontu. Juk tvarkytojas geriausiai žino, ką būtina pakeisti, atnaujinti ir panašiai“, - sakė Lazdynų mikrorajone mokymus, kurių metu buvo išvalytos kelios teritorijos, organizavęs „VSA Vilnius“ partneris iš Olandijos Theo van Gammeren,technikos ir remonto skyriaus vadovas bei darbo saugos ekspertas.

ravo

Theo van Gammeren šalia „RAVO“. Foto: bendrovės archyvas.

„VSA“ ir „Dolmans Lanscaping Group“ bendrovių konsorciumas rūpinasi bendrojo naudojimo teritorijų ir želdinių priežiūra Karoliniškių, Lazdynų, Pilaitės, Naujosios Vilnios, Rasų, Naujininkų, Panerių, Vilkpėdės ir Grigiškių seniūnijose, rašoma pranešime žiniasklaidai.