Kalnėnų prekybos centrų šeima gausėja: atsidarė ir „Maxima XX“

Ketvirtadienį Vilniaus Kalnėnų rajone atsidarė visiškai nauja lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ XX formato parduotuvė, įsikūrusi Moravų g. 7. Investicijos į naujos parduotuvės įrangą siekė 1,3 mln. eurų.

Darbų metu aplink parduotuvę buvo sutvarkyti pravažiavimai, įrengti šaligatviai, dviračių takai, praplėsta gatvė. Parduotuvės bendrasis plotas siekia 3100 kv. m. Joje veiks 6 įprastos ir 6 savitarnos kasos, rašoma pranešime žiniasklaidai.

kalnenai

Kalnėnuose duris atvėrė „Maxima XX". Foto: bendrovės archyvas.

Pirkėjai parduotuvėje ras platų kulinarijos, konditerijos, šviežio maisto, kosmetikos bei gyvūnų prekių asortimentą. Apie 80 proc. viso šviežio maisto asortimento sudarys lietuviška produkcija.

 

„Ir toliau plečiame savo tinklą bei stengiamės būti prieinami pirkėjams visoje šalyje. Ši parduotuvė – pirmoji Kalnėnuose. Tikiu, kad vietos gyventojai šioje parduotuvėje atras visas reikalingas prekes už prieinamą kainą“, – pranešime žiniasklaidai cituojama „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Šioje parduotuvėje, kaip ir kitose, padidintas dėmesys skiriamas darbuotojams. „Maxima“ savo esamus ir būsimus darbuotojus yra apdraudusi specialiu draudimu nuo koronaviruso. Darbuotojai yra aprūpinti būtinomis apsaugos priemonėmis – medicininėmis kaukėmis ar apsaugos skydeliais, pirštinėmis, dezinfekciniu rankų skysčiu. Kasdien darbuotojams yra matuojama temperatūra. Jeigu darbuotojai jaučiasi prastai, turi peršalimo ar gripo simptomų, jų prašoma likti namuose.

Atnaujintoje „Maximoje“ pirkėjų patogumu rūpinsis net 100 darbuotojų. Šiuo metu prekybos tinkle veikia 253 parduotuvės.

Priminsime, kad sparčiai besiplečiančiuose Kalnėnuose be naujokės „Maxima“ veikia ir senbuvė „Iki” bei tik šiemet duris pravėręs „Lidl“ prekybos centras.