„Burger King”: „naujasis miesto karalius” įžiebė mega skandalą

Pamirškite „Keulė Rūke”, „London Grill” ir kitus sostinės kulinarinius skandalus, patekusius į Vilniaus gastrogyvenimo kronikas. Šiandien gi visus laurus skina „Burger King” - penktadienį atidaręs duris „Akropolyje”, o šeštadienį jau privertęs vadovus susiimti rankomis galvas dėl kilusio didžiulio skandalo.

Su šūkiu „Naujas karalius mieste” į Vilnių atėjęs „Burger King”, savo ambasadorėmis pasirinkęs kelias „Instagramo” princeses, turinčias didžiulę auditoriją (viena jų – puikiai žinoma „infliuencerė” Karolina Meschino), turbūt net blogiausiame sapne negalėjo pagalvoti, į ką išsirutulios ši reklaminė kompanija.

bk2

Vos atvėręs duris „Burger King” pateko į skandalą. Foto: bendrovės archyvas.

Kvietimas atvaryti į „Burger King” siaučiant koronaviruso epidemijai ir fiksuojant rekordinį užsikrėtusiųjų skaičų, užkliuvo kitam visuomenės nuomonės formuotojui Andriui Tapinui, kuris savo įraše nepagailėjo rūgščių žodžių ir „Instagramo” princesėms, ir restorano administracijai. Įrašas sulaukė gigantiško populiarumo ir visuomenės bei žiniasklaidos reakcijos.

Netrukus savo pasiteisinimą ištransliavo Karolina Meschino, o „Burger King” savo feisbuko paskyroje paskelbė įrašą. „Norime visiems darsyk pasakyti, kad vienas didžiausių mūsų prioritetų yra visų mūsų saugumas. Mes kvietėme ir kviečiame – tiek ambasadorius, tiek visus kitus – saugiai mėgautis mūsų maistu užsisakant į namus, o mūsų visa restorano veikla šiuo įtemptu laikotarpiu yra nukreipta į užsakymus į namus. Restorane darome viską, ką galime, kad būtų užtikrinamas klientų ir kurjerių saugumas, taip pat primename, kad visi staliukai restorane yra uždaryti, įvedame ir papildomą apsaugą užtikrinant saugius atstumus. Darsyk primename, kad saugiausia mūsų maistą užsisakyti per Wolt ir Bolt Food”, - rašoma „Burger King” paskyroje feisbuke.

burgerking

Šeštadienio pavakarę „Burger King” maisto pristatymo platformose buvo nepasiekiamas.

Tačiau viena bėda nevaikšto – netrukus „Burger King” paskyrą užplūdę komentatoriai jos administratorius ėmė kaltinti komentarų trynimu. Negana to, dėl kol kas neaiškių aplinkybių „Burger King” atsijungė (ar buvo atjungtas) nuo populiarių maistro pristatymo į namus platformų.