Dalis Vilniaus „Maximų“ dirbs trumpiau, sužinok kurios

Nuo lapkričio 7 dienos, įsigaliosiant Lietuvoje visuotiniam karantinui keičiasi dalies prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvių darbo laikas.

„Parduotuvių darbo laikas yra trumpinamas atsižvelgiant į dėl COVID-19 pandemijos pasikeitusius pirkėjų poreikius. Taip pat norime sumažinti darbo krūvį savo darbuotojams, įvertindami galimas rizikas dėl vis sparčiau plintančios COVID-19 infekcijos. Stebime situaciją ir esant poreikiui, darbo laikas bus toliau koreguojamas tam tikrose Lietuvos savivaldybėse arba atskirose mūsų parduotuvėse“, – benrovės pranešime žiniasklaidai cituojama „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Ji primena, kad po vasaros sezono dalies „Maxima“ parduotuvių darbo laikas jau yra pakoreguotas. Rudens laikotarpiui, pasak E. Dapkienės, planuojant parduotuvių darbo laiką atsižvelgta ir į dabartinę COVID-19 pandemijos situaciją, kai tiek darbuotojai, tiek pirkėjai turi laikytis griežtesnių taisyklių bei saugumo reikalavimų. Taip pat vertintas ir analizuotas pirkėjų srautų pasiskirstymą, kad visi galėtų patogiai planuoti savo apsipirkimus.

maxima

Darbo laiką trumpins penkios sostinės „Maximos“. Foto: bendrovės archyvas.

Iš beveik pustrečio šimto visoje Lietuvoje veikiančių „Maximos“ parduotuvių, nuo lapkričio 7 d. keičiamas arba jau yra pakeistas 27 parduotuvių darbo laikas. 

 

Laikinai nauju grafiku dirbs ir penkios parduotuvės Vilniuje: parduotuvė Beržų g. 2E dirbs nuo 8 ryto iki 20 valandos, parduotuvė Upės g. 9 – nuo 8 ryto iki 21.00, parduotuvė Gedimino pr. 18 - nuo 8 ryto iki 21.00, parduotuvė Baziljonų g. 3 – nuo 8 ryto iki 20.00, parduotuvė Konstitucijos pr. 7A-1 – nuo 8 ryto iki 20.00.