Pirmasis spalio savaitgalis: keli svarbūs viešojo transporto pokyčiai

Dėl šilumos trasų remonto darbų Pamėnkalnio–Tauro g. sankryžoje spalio 3-4 d.laikinai bus draudžiamas eismas Pamėnkalnio gatve link Senamiesčio, o darbų zoną bus galima apvažiuoti Tauro, Mindaugo, J. Basanavičiaus, Pylimo gatvėmis.

 

Dėl eismo ribojimo keisis 3 ir 7 troleibusų maršrutų ir 11 bei 21 autobusų maršrutų trasos bei eismo tvarkaraščiai. 1 maršruto troleibusai šiomis dienomis nekursuos, o 32 autobusų maršruto trasa keleivių patogumui bus pratęsta iki Vinco Kudirkos aikštės stotelės.

Kaip keisis viešojo transporto maršrutų trasos:

3 maršruto troleibusai iš Karoliniškių iki T. Narbuto–Sėlių g. sankryžos važiuos įprasta trasa, o toliau važiuos T. Narbuto g., Konstitucijos pr., Šeimyniškių g. iki Žirmūnų žiedo ir toliau įprasta trasa iki Povilo Lukšio st.. Nuo Povilo Lukšio st. iki Karoliniškių troleibusai kursuos įprasta trasa.

t3 2048x1583

7 maršruto troleibusai važiuojant iš Pašilaičių iki T. Narbuto–Sėlių g. sankryžos važiuos įprasta trasa, o toliau važiuos T. Narbuto g., Konstitucijos pr., Šeimyniškių g., Žirmūnų žiedu, Žirmūnų tiltu, T. Kosciuškos g., Arsenalo, Žygimantų, Vilniaus, Jogailos gatvėmis iki Pylimo g. ir toliau įprasta trasa iki Stoties. Atgal iš Stoties į Pašilaičius troleibusai kursuos įprasta trasa.

t7 2048x1583

11 maršruto autobusai važiuojant iš Žvėryno iki Pamėnkalnio–J. Tumo-Vaižganto g. sankryžos važiuos įprasta trasa, o toliau sankryžos suks į J. Tumo-Vaižganto g. ir važiuos J. Tumo-Vaižganto, A. Goštauto g., Žygimantų g. ir toliau įprasta trasa į Užupį. Atgal iš Užupio į Žvėryną autobusai kursuos įprasta trasa.

a11 2048x1583

21 maršruto autobusai iš Lazdynėlių iki Vinco Kudirkos–Pamėnkalnio g. sankryžos važiuos įprasta trasa, o toliau J. Tumo-Vaižganto, A. Goštauto, Vilniaus, Jogailos g. iki Pylimo g. Nuo Pylimo–Pamėnkalnio g. sankryžos į Lazdynėlius autobusai kursuos įprasta trasa.

a21 2048x1583

32 maršruto autobusai iš Pašilaičių atvykus iki Žvėryno žiedo toliau važiuos Kęstučio, Liubarto, J. Jasinskio g. iki J. Tumo-Vaižganto–Pamėnkalnio g. sankryžos. Toliau suks į J. Tumo-Vaižganto g., ir J. Tumo-Vaižganto, A. Goštauto, Vilniaus g. važiuos iki stotelės Vinco Kudirkos aikštė. Nuo šios stotelės atgal į Žvėryną autobusai važiuos Vilniaus, Jogailos, Pamėnkalnio, J. Jasinskio, Liubarto, Kęstučio, Sėlių g. Nuo Sėlių g. iki Pašilaičių autobusai kursuos įprasta trasa.

a32 2048x1583

Laikini pakeistų troleibusų ir autobusų maršrutų tvarkaraščiai interneto tinklalapyje www.stops.lt bus skelbiami nuo rugsėjo 29 d. Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt, socialiniame tinklalapyje,  mobiliaisiais telefonais (m.stops.lt) bei darbo valandomis teikiama telefonu (8 5) 210 7050.