Promilės Maldininkų gatvėje

Nors rugpjūčio 23-iąją didžiausias visuomenės ir žiniasklaidos dėmesys buvo nukreiptas į Baltijos kelią Lietuva-Baltarusija, Vilniaus metraštyje liko užfiksuotos ir kelios tamsios dėmės.

Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informuoja, kad rugpjūčio 23-iąją, sekmadienį, buvo pričiupti net du girtutėliai vairuotojai.

Vienas jų – 1959 m. gimęs vyras vairuojantis „Volvo” apie 16 valandą buvo sustabdytas Karoliniškėse, L.Asanavičiūtės gatvėje, ir įpūtė 3.10 promilės.

Kur kas keistesnis atvejis užfiksuotas Jeruzalėje. Ten 9.46 min prie „VW Golf” vairo sulaikytas 1990 metais gimęs vyras, kuris įpūtė net 3.6 promilės. Šis atvejis įdomus tuo, kad girtas vairuotojas pričiuptas gana nuošalioje, mažutėje ir itin „religingoje” Maldininkų gatvėje (šalia jos yra privatus katališkas darželis „Mažutėliams”, Šv.Kryžiaus atradimo bažnyčia, taip pat Šv.Juozapo kunigų seminarija, netoli driekiasi Kalvarijų Kryžiaus kelias).

maldininku

Maldininkų gatvėje užfiksuotas nemalonus incidentas. Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt

Nors Maldininkų gatvė yra mažytė, tačiau ji „įteka” į didžiųjų miesto eismo arterijų – Kalvarijų, Ateities ir Jeruzalės gatvių sankryžą. Galima tik spėti, kad būtent iš ten į Maldininkų gatvelę „pailsėti” ir įsuko „golfuką” vairuojantis neblaivus trisdešimtmetis.

Pripūstos promilės vairuotojams atsieis brangiai: piniginė bauda sieks 579 iki 869 eurų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo dvejų iki trejų metų arba administracinį areštą nuo dešimties iki trisdešimties parų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo dvejų iki trejų metų.