„Oze” bręsta dar viena naujiena

Prekybos centre „Ozas” tęsiasi naujienų srautas – vasaros pradžioje plačiai nuskambėjo žinia apie planuojamus įrengti tris mokymo plaukti baseinus, vėliau pasirodė pranešimai apie pramogų parką šeimai. O dabar savivaldybės puslapyje įkelti projektiniai siūlymai, bylojantis apie dar vieną būsimą naujieną šiame prekybos mole. 

Ties vakariniu įėjimu į prekybos centrą, antrame aukšte, planuojama dalį patalpų (beveik 116 kv.m.) atskirti suformuojant atskirą turtinį vienetą ir pakeisti jų paskirtį iš prekybos į gydymo. 

 

„Numatoma griauti esamas vidines pertvaras ir statyti naujas, atlikti vidaus apdailos darbus. Darbai su fasadais ir laikančiomis konstrukcijomis neatliekami. Atlikus remonto darbus, šias patalpas numatoma atskirti suformuojant atskirą turtinį vienetą. Esami inžineriniai įvadai patalpose išsaugomi ir pritaikomi naujai paskirčiai. Perplanuojamos prekybinės patalpos į gydymo patalpas. Jose numatoma įrengti keturis gydytojų konsultavimo kabinetus, atskirą žmonės su negalia pritaikytą tualetą, - rašoma projektiniuose siūlymuose. - Taip pat bendrą patalpą skirtą pacientų priėmimui ir jų registracijai. Kitos numatomos patalpos- personalo, skirta klinikos gydytojų poreikiams ir pagalbinė patalpa skirta medicininių atliekų laikinam laikymui. Patekimas į naujai formuojamas gydymo patalpas įrengiamas iš esamo koridoriaus. Taip pat yra įrengti du esami įėjimai iš patalpų tiesiai į lauką”. 

ozasnauja

Pažymėtose patalpose įsikurs medicininiai kabinetai.

Rašoma, jog gydymo paskirties patalpose numatoma vykdyti konsultacinę veiklą – čia bus atliekamos oftalmologinės (regėjimo tikrinimo) procedūros. Taip pat ir kitos konsultavimo ir gydymo procedūros - šeimos gydytojo konsultacijos (tiesioginės ir nuotolinės), skiepai, laboratoriniai tyrimai, profilaktiniai patikrinimai. Projektiniuose pasiūlymuose akcentuojama, kad kitokia gydymo, įskaitant pacientų operavimą, veikla patalpose nenumatoma. 

Projekto statytoju nurodoma bendrovė „Ozantis”.